Contact

Bucuresti

Ploiesti

Vanzari produse Bucuresti


Adresa: Str. Polonă 95-99, Sector 1, București, 010496

Telefon 0312.26.26.26

FAX 0312.26.26.27

E-mail Catalina.Calciu@rtsol.ro

E-mail Adrian.Sebe@rtsol.ro


Vanzari produse Ploiesti


Adresa: Str. Basarabilor nr. 5 - Ploiești, 100036

Telefon 0244.511.140

FAX 0244.511.140

E-mail Catalina.Calciu@rtsol.ro

E-mail Adrian.Sebe@rtsol.ro

Service si consumabile Bucuresti


Adresa: Str. Polonă 95-99, Sector 1, București, 010496

Telefon 0312.26.26.26

FAX 0312.26.26.27

Mobil Service: 0744.606.888

E-mail Service Luiza.Manciu@rtsol.ro

Mobil Consumabile: 0744.563.564

E-mail Consumabile Paul.Spinu@rtsol.ro

Mobil Piese de schimb: 0745.113.117

E-mail Piese de schimb Alexandru.Blendea@rtsol.ro


Service si consumabile Ploiesti


Adresa: Str. Basarabilor nr. 5 - Ploiești, 100036

Telefon 0244.511.140

FAX 0244.511.140

Mobil 0744.544.776

E-mail Service.Prahova@rtsol.ro


Service Pitesti


Adresa: Str. Mircea Vodă nr.42 - Pitești, 110227

Telefon 0248.251.699

FAX 0248.251.699

E-mail Service.Arges@rtsol.ro

Centru de documente Bucuresti


Adresa: Str. Polonă 95-99, Sector 1, București, 010496

Telefon 0312.26.26.26

FAX 0312.26.26.27

Mobil Service: 0744.679.094

E-mail Mircea.Bucinica@rtsol.ro


Centru de documente Ploiesti


Adresa: Str. Basarabilor nr. 5 - Ploiești, 100036

Telefon 0244.519.734

FAX 0244.519.734

Mobil 0744.544.776

E-mail Service.Prahova@rtsol.ro